Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Administration

Carl-Magnus Forsudd

Utbildningskoordinator

Tel: 031-786 6110
E-post: carl-magnus.forsudd@gu.se

Lise-Lotte Gustafsson

Studievägledare

Tel: 031 - 786 5321
E-post: lise-lotte.gustafsson@gu.se
Studievägledning vid insitutionen

Marie Louise Hagelberg

Ekonom

Har hand om frågor kring budget, prognos, uppföljning, projektekonomi, fakturering, inköpskoordinator.

Tel: 031-786 4136
E-post: marie-louise.hagelberg@gu.se

Ingrid Jarlsmark

Ekonomi- och personaladministratör

Ekonomi- och personaladministration

Tel: 031-786 4063
E-post: ingrid.jarlsmark@gu.se

Jila Javanbakht

Utbildningsadministratör

Utbildningsadministration

Tel: 031-786 2788
E-post: jila.javanbakht@gu.se

Caroline Tengroth

Utbildningsadministratör
Webbredaktör

Webbredaktör för www.kultur.gu.se, utbildningsadministration, schema- och lokalbokning

Tel: 0709-226698
E-post: caroline.tengroth@gu.se

Gunilla Zachau

Personalhandläggare

Personal- och doktorandadministratör, behörighetsadministratör, gudok- och arkivsamordnare, inköpssamordnare, miljörepresentant.

Tel: 031-786 6160
E-post: gunilla.zachau@gu.se

 

Sidansvarig: Caroline Tengroth|Sidan uppdaterades: 2020-03-10
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?